KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5431255

nr 543 1255

Akvarell

Osignerad, ram i jugendstil, motiv av rosor, 26x38

Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 september 2008
kl 17:20:33