KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5431255
nr 543 1255
Akvarell
Osignerad, ram i jugendstil, motiv av rosor, 26x38
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 september 2008
kl 17:20:33
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr